Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/template-parts/content/content-page) is not within the allowed path(s): (/nfsmnt/:/data/:/usr/share/php:/usr/bin/:/apachetmp:/tmp/:/var/tmp/:/dev/urandom:/usr/lib/x86_64-linux-gnu/ImageMagick-6.9.11/bin-q16/:/usr/local/bin/:/etc/ssl/certs/ca-certificates.crt:/usr/lib/php:/usr/php74/bin/) in /data/4/5/451dfbaa-241e-4369-b019-2317c8e544e4/nag.sk/sub/garaz/wp-content/themes/teluro/inc/vendor/colibriwp/themebase/src/View.php on line 55

Špecializujeme sa na dovoz nových, predvádzacích a jazdených vozidiel z krajín EU.

Každé vozidlo musí spĺňať Vaše požiadavky a naše prísne kritériá: Nehavarované, zachovalé a so skutočným nájazdom kilometrov !

Ako to prebieha?

Na úvodnom stretnutí s Vami preberieme všetky podrobnosti, týkajúce sa vozidla, o aké máte záujem. Je dobré premyslieť si dopredu viac variant, motorizáciu, stav najazdených kilometrov, výbavu… Radi Vám poradíme, čo je pre Vás vhodné a ktorým smerom sa uberať. Pri výbere vozidla uplatňujeme naše skúsenosti s predajom jazdených vozidiel a urobíme všetko pre Vašu spokojnosť. Pokiaľ nie je vo Vašich možnostiach dohodnúť si osobné stretnutie, dokážeme celý proces vyriešiť aj telefonicky alebo emailom.

Po stanovení si všetkých požiadaviek pristúpime k hľadaniu vozidla. Každá ponuka, ktorá Vám bude zaslaná emailom obsahuje fotodokumentáciu, popis vozidla, jeho výbavu a prípadné poškodenia. Cenu uvádzame vždy vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s dovozom a prihlásením do evidencie. Žiadne skryté poplatky.
Následne, po výbere vozidla Vám zasielame ponuky formou emailu. 
Po odsúhlasení si konkrétneho vozidla z ponúk, ktoré sme Vám zaslali, pristupujeme k podpisu záväznej objednávky. Pri podpise ktorej skladá klient zálohu.

Kontakt

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať mailom na adrese: jaroslav.dano@nag.sk –> kontakty